Hakkımızda

Ton's Burger House olarak bizim için en önemli olan sey, misafirlerimizin ihtiyaçlarıdır. İzmir’e yaptığımız bu yatırımımız, farklı konseptimiz ve partnerliğini üstlendiğimiz Hollandalı işletmecilerimizle büyük ilgi çekmekteyiz. Ton’s Burger House markası tamamen kendimize ait olduğunu ve hamburgerlerimizde sadece Tire Süt Kooperatifi ürünlerini taze ve günlük olarak kullandığımızı belirtmek isteriz. Ton’s Burger House olarak Avrupa'nın hijyen kuralları ve servis standlarına göre çalısmaktayız. Tüm ürünlerimiz, bize hergün taze olarak ulastırılan malzemelerimizden yapılmaktadır. Ürünlerimizde sadece yüksek kaliteli dana eti ve taze organik sebzeler kullanılmaktadır.
Biz Ton's Burger House olarak 3 kisilik bir takımız ve asçılarımız Amsterdam, Hollanda dogumlu.
"Ton's Burger House" ismi kurucumuz ve asçıbasımız olan Ton Waanders' tan gelmektedir. Ayrıca Ton'un, Avrupa'da da çok sayıda restorantı ve ev mimarisiyle ilgili zincirleme magazaları bulunmaktadır.
Ton's Burger House' un kurulus hikayesi ise, Ton'un Avrupa ve Amerika' daki seyahatlerinden sonra Türkiye' ye geldiginde, Türk insanlarının rahat ve sıcakkanlı tavırlarından çok etkilenmesiyle basladı.
Ton, Amsterdam' a geri döndükten sonra çok zaman geçmeden, İzmir' in essiz güzelligini özlemeye basladı ve Türkiye' de bir restorant açma hayalini gerçeklestirmek için çalısmaya koyuldu. Ton’s Burger house ailesi olarak en önemli ayrıcalığımız buradan gelmektedir. İşini severek ve özenle yapan bir takım çalışması olarak sürdürülmektedir.
Ton's Burger House' ın tüm dizaynı kendi emeğimiz ve işçiliğimiz doğrultusunda oluşmuştur.
İzmirdeki Burger anlayışına farklı ve ileri derecede bir boyut katmaya biz kendimize söz verdik.